Cart
Image
Red Hot Tomato
1 x $65.00
Image
Vegetables Juices
1 x $85.00
Image
Orange Sliced Mix
1 x $92.00
Image
Orange Fresh Juice
1 x $68.00

Hakkımızda

Diatek

2008 yılında kurulan firmamız Gıda Analizleri, Gıda Hijyeni ve Gıda Güvenliği kapsamındaki ihtiyaç olunan ürün ve bilgiyi birlikte temin eden ilk ve tek firmadır.

1500 m2'lik tesisimizde, portföyümüzde bulunan ürünlerin büyük kısmını üretilmekte ve ArGe laboratuvarımızda yeni ürünler geliştirilmektedir. Üret- mediğimiz ürünleri fason olarak kendi markamız adı altında başka yerli firmalara ürettirmekte yada Türkiye distribütörü olarak yurtdışından ithal etmekteyiz. Firmamız ürettiği, geliştirdiği ve ithal ettiği ürünler ile Türk gida sanayinin daha hijyenik ve güvenli gıdalar üretmesini hedeflemektedir. Ayrıca bu amaçla telefon, email ve web sitemiz üzerinden sözlü, yazılı ve videolu olarak gıda firmaları bilgilendirmekte, bire bir ziyaretler ile de gerekli eğitimler verilmektedir.

Firmamızda üretimden ArGe'ye, pazarlama-satıştan müşteri ilişkilerine kadar alanında uzman bilim insanları çalışmaktadır. Bunun başlıca nedeni teknik bilgiye dayalı ticaret yapmak, aynı sahada çalıştığımız firmalara örnek olmak ve ülkemizi de yurtdışına açıldığımız ürünlerle en iyi şekilde temsil etmektir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz !

Referanslarımızdan Bazıları

IMG-Referanslarımız
IMG-Referanslarımız
IMG-Referanslarımız
IMG-Referanslarımız
IMG-Referanslarımız
IMG-Referanslarımız
Whatsapp'tan Bize Ulaşın